Haberler & Duyurular

1. Sınıf Web Sitesi Geliştirme

2. ALTIN KURAL - WEB TASARIM

Web Tasarım
projelerinde beyin fırtınası ile soruların cevaplanması, firmaya uygun bir düzende geliştirmelerin yapılması ilk sırada yer alır. Genel olarak, uygun yazı tiplerinin kullanımı, uygun kontrast veya web sitesinin hızlı yüklenme süresi gibi birçok faktörü içeren kullanılabilirlik kurallarına uyulmalıdır. Atesoft Web Tasarım olarak tüm web sitesi gelişitirme projelerinde bu konulara azami dikkat edilir.
Web sitesi geliştirme projelerinin tasarımcıları özellikle metinler için Google Fonts ve @font-face ile çok sayıda web fontu sağlayabilir. Bir web sitesi tasarlarken farklı mobil aygıtlardaki görünüm ve uyum da dikkate alınmalıdır. Buna “Responsive Web Tasarım” yani “Mobil Uyumlu Web Sitesi Geliştirme” denir. Yine Web Sitelerinde anahtar kelimelere önem gösterilmelidir. Bu, web sitesinin SEO puanını yani Goggle ve diğer arama motorlarında öne çıkarılmasına yardımcı olur.
Atesoft Web Tasarım yılların verdiği tecrübe ve çalışma prensipleri ile sizlere resposive (mobil uyumlu) ve SEO için hazır Web Siteleri Geliştirmektedir.